HAKKIMIZDA
ATSS
Firmamız
Firmamız ATS Alüminyum Modüler Sahne Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuş olup, modüler sahne ve kiriş sistemleri, otel, disko, balo, anfitiyatro sahne ışık asma ve tavan kapama sistemleri, kiralık fuar, truss ve çatı sistemleri, sahne podyum, protokol tribünü, konusunda faaliyet gösteren, müşterilerine bu konularda kendi ürün, bilgi ve deneyimine dayanarak en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefleyen genç ve dinamik bir firmadır.

Kalite Politikamız
ATSS olarak faal halde olduğumuz; “ALÜMİNYUM MODÜLER SAHNE SİSTEMLERİ TASARIMI, İMALAT VE MONTAJI” kapsamı dahilinde;

• İlgili taraf (İç/Dış Bağlam) ihtiyaç ve beklentilerini ve Müşteri memnuniyetini esas alarak değişen talepleri zamanında tespit etmek, taleplere hızlı yanıt vermek, zamanında projeleri gerçekleştirip teslim etmek, kaliteli ürün/hizmet ve rekabet edilebilir fiyat sunmak,
• Müşteri tatminini sürekli kılabilmek adına yüksek teknolojiyi takip etmek ve etkin kullanmak,
• Kaliteden tüm personelin sorumlu olması anlayışını benimsemek ve bu nedenle tüm personele kalite bilincini yerleştirmek, bilgi ve becerilerini geliştirecek eğitimleri sağlamak, uyuma ve yaratıcılığa teşvik etmek,
• Personelin mutluluğunu ve motivasyonunu sağlamak,
• Sistemde tanımlanan süreçlerin performans göstergelerine dayalı ölçülebilir, Kalite Hedefleri’ nin değerlendirilmesi yoluyla sistemin sürekli iyileştirilmesi anlayışını benimsemek,
• Yaratıcı çözümler ve satış sonrası hizmet kalitesine itina göstererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak kalite politikamızdır.

Bu doğrultuda ATSS olarak kalite hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimizi sürekli gözden geçireceğimizi ve bu politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.

Tasarım
Bilimsellik ve dürüstlüğü temel alan, irili ufaklı pek çok önemli çalışmaya imza atmış bir ekip tarafından kurulan firmamız, alüminyum sistemleri konusunda tasarım, danışmanlık, satış, uygulama ve teknik destek olmak üzere, konusu ile ilgili her türlü hizmeti en sağlıklı biçimde müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Kalite ve Standart
Kaliteyi ön planda tutan firmamız TUV SUD tarafından TS EN ISO 9001 kalite yönetimi belgesine sahip olup, EN ISO 3834–2 ve DIN 4113-3 kriterlerine uygun olarak imalat yapmaktadır. Ayrıca imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin DIN 4113-3 standardını referans alarak, tüm mühendislik hesaplamaları yapılıp, taşıma tabloları hazırlanmış, yapılan bu çalışmalara ait mühendislik raporları ve saha testleri TUV SUD tarafından kontrol edilip onaylanmıştır. Tüm bağlantı parçalarımız sistemin birbirine standart olarak birleşmesini saglayan ve tüm dünyada kullanılmakta olan konik bağlantı ve tek pim bağlantı parçaları ile yapılmakta olup, alaşım olarak 6082-T6 kullanılmaktadır.

Güvenlik
İmalatı gerçekleşen ürünlerimiz müşteri talepleri dogrultusunda, anlaşmalı olduğumuz IMKOSAN firması tarafından penetrant testine tabi tutularak, çatlak kontrolünden geçirilmektedir.

Yenilik (inovasyon)
Standart ürünlerin yanı sıra, müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlar ve imalatlar ile çözüm üretmek de işimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Servis & Distribütor
Firmamız ayrıca truss kaldırma motoru olan CM LODESTAR ‘ın Türkiye distribütörü olup, yedek parça ve teknik servis hizmeti de vermektedir. ATS Ltd. modüler sahne askı ve kiriş sistemlerinin yanı sıra bar tabureleri, masaları, ofis masaları, mağaza raf sistemleri üretimi ile de ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

facebook twitter
© ATSS Aluminum Truss Structural Systems - Turkey - Tel +90 212 671 74 01 - Fax +90 212 671 74 00